Конкурс “Прем’єра онлайн”

«Можливо, є люди більш талановиті, ніж ти, але ти не знайдеш виправдання, якщо хтось працює наполегливіше за тебе.»

Дерек Джетер, бейсболіст

Як розбавити карантинні будні для вихованок? Звичайно, додати елемент змагання до тренувань. Скільки б не говорили про те, що головне сьогодні бути кращим, ніж ти був вчора, але для спортсменів завжди є важливим процес суперництва. Змагання дають можливість оцінити наскільки твій ріст є актуальним, швидким і конкурентним.

Під час онлайн тренувань був проведений конкурс на звання «Кращої гімнастки». Протягом тижня за дівчатами пильно спостерігали Миргородська Анна Миколаївна і Заплішна Юлія Юріївна. До уваги бралися різні аспекти в роботі юних грацій: уважність та активність під час тренувань, наполегливість та правильність виконання різних видів роботи, виконання домашнього завдання, а також стабільність у роботі. Звичайно, конкурс додав ізюминку в тренувальний процес, в роботу включилися, навіть ті, хто полюбляє посачкувати.

В кожній віковій групі були визначені переможці. Ними стали: Севастьянова Поліна 2007 р.н., Вельган Соломія 2011 р.н., Савіна Ліза 2013 р.н.. Дівчата показали високий рівень дисципліни, а також покращили свої навички, інколи доводилося тренуватись через біль і сльози, але це їх не зупиняло. Старанність в роботі завжди дає результат, тому ніколи не варто зупинятися на уже досягнутому. Молодці!!!

Усім дівчатам бажаємо ще більше запалу в тренуваннях та високих результатів.

2

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору