1ONA RG CUP 2022

Команда СК «Прем’єра» розпочала новий сезон змагань із участі в ІІ Міжнародний турнір 1ONA RG CUP 2022, який відбувся 28-30 січня в м.Київ. В змаганнях прийняли участь близько 350 гімнасток з різних куточків не лише України, а й світу 2016 -2006 р.н. і старші. Головним суддею та організатором турніру була Іріша Блохіна, яка приклала чимало зусиль для того, щоб турнір запам’ятався тільки позитивними емоціями як учасницям, так і глядачам.

Організація відбулась на високому рівні. Дівчата працювали в двох різних залах, була організована тематична фотозона та можливість проведення автограф-сесії з Ірішою Блохіною та учасницями Збірної України. Була організована зона інтерв’ю для юних чемпіонок, де вони ділилися своїми враженнями від змагань. Також бажаючі могли подивитися змагання на великому екрані в окремому залі де для цього були облаштовані спеціальні місця.
В рамках турніру був проведений майстер-клас з двократною чемпіонкою Європи, бронзовою чемпіонкою світу та двократною учасницею Олімпіади Анастасією Возняк. На майстер-класі вона ділилась невеличкими секретиками та фішечками роботи з предметами.
Під час внутрішнього відбору було обрано вісім найсильніших гімнасток нашого клубу для участі в чемпіонаті. Підготовка велася кропітка та тривала. Оскільки з 1 січня 2022 року в дію вступили нові правила оцінювання виконання вправ в художній гімнастиці, то були повністю оновлені програми, які відповідають їх вимогам.
Дівчата дуже старалися, доклали максимум зусиль. Наполегливо працювали в залі по два тренування в день. І їх спільна робота з тренерами дала гарний результат, з турніру такого високого рівня вони змогли привезти чотири медалі: 2 золотих та 2 срібних. Коли ще кілька років тому про такий результат ми могли тільки мріяти, то зараз він став реальним, що говорить про те, що за останні роки виріс рівень підготовки гімнасток нашого клубу.
Перше місце посіли Черновська Уляна 2012 р.н. та Мазуркевич Анна 2011 р.н. з вправами без предмету. На другу сходинку піднялися Штурма Амелія 2013 р.н. з вправою без предмету та Кравчук Поліна 2013 р.н. вправно виконавши вправу з м’ячем. За крок до п’єдесталу зупинилася Дудчик Катерина 2011 р.н. з вправою з обручем. 5-те місце отримали: Савіна Ліза 2013 р.н., Вдовиченко Катерина 2011 р.н. за вправу з обручем та Єжкун Марія 2012 р.н. за вправу з булавами.
Вітаємо дівчат та весь тренерський склад: Миргородску Анну Миколаївну, Заплішну Юлію Юріївну, Мітюка Олександра Юрійовича та всіх хто доклав зусиль для того, щоб дівчата змогли гідно представити наш клуб на змаганнях такого високого рівня. Бажаємо вам тільки найвищих сходинок на п’єдесталі та гідних суперників.

0

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору