Діана Баєва – наша юна зірочка!

          26-29.11 відбувся 36-ий Чемпіонат Європи у м. Київ. Це була довгоочікувана подія, один із найголовніших стартів у світі гімнастики. Представниці 23-ох країн боролися за звання чемпіонів Європи. Ми мали можливість насолоджуватись роботою кращих із кращих гімнасток, вболівати та підтримувати Збірну України.

          Звичайно, ми тримали кулачки за кожну з українських гімнасток, як юніорок так і сеньйорок, але найбільше наші погляди були прикуті до групових вправ, адже в складі групової команди приймала участь наша зірочка і гордість, вихованка СК «Прем’єра», одна з наймолодших учасниць, 16-тирічна Діана Баєва.

У 2014 році, в зв’язку з подіями на сході України, сім’я Баєвих була змушена змінити місце проживання. Вони обрали Вінницю.

          Діанка, десятирічна дівчинка, яка уже кілька років займалась в секції художньої гімнастики у м. Макіївка, вирішила не закидати улюбленої справи і після переїзду почала займатися в СК «Прем’єра», під керівництвом Миргородської Анни Миколаївни і Заплішної Юлії Юріївни.

          Протягом чотирьох років наш спортклуб став для Діани ще однією сім’єю. Кропітка робота в залі, впертість та велике бажання працювати над собою та своїми вміннями дали результат. Якийсь час на різних змаганнях за нею спостерігали тренери Збірної України, а в 2018 році Ірина Іванівна Дерюгіна запропонувала перейти займатися в Київ. Два роки наполегливої праці і Діана потрапила до основного складу команди в групових вправах.

          В цьому році, нашим дівчатам вдалось стати Чемпіонками Європи у групових вправах з 5 м’ячами та посісти почесне друге місце у вправах з 3 обручами і 2 пари булав.

          Для Вінниччини це дуже високий результат, до цього часу жодна із гімнасток не потрапляла до Збірної і не досягала таких висот. Художня гімнастика у Вінницькій області ще дуже молода і стрімко розвивається завдяки зусиллям Анни Миколаївни і Юлії Юріївни, і, ми маємо надію, на те, що далі буде тільки більше і краще.

          Для дівчат Діана стала прикладом того, що коли самовіддано працюєш у тандемі з тренером, можна досягнути багато, головне ніколи не покладати рук, ставити цілі та наполегливо йти до їх досягнення, що кожна з них є творцем свого майбутнього і левова частина результату залежить саме від неї, і ні від кого іншого.

          Ми безмежно раді за нашу юну зірочку і бажаємо її ще вищих нагород, слухняних предметів та удачі. Ми віримо в тебе!

1

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору