Дисципліна у художній гімнастиці.

Дисципліна і успіх – це дві сторони однієї медалі

Ірина Вінер


Дисципліна – це основа основ і важлива складова підготовки кожного спортсмена. Щоб заняття давали результат, кожна гімнастка повинна дотримуватися певних правил загальної та особистої дисципліни.

  • Завжди вчасно приходити на заняття.

Кожне тренування має чіткий план та структуру. Якщо дівчинка запізнилась, то вона пропустила якусь із складових, а не розігріті достатньо м’язи, не зроблена в повній мірі розтяжка чи розминка в подальшому приведуть до травматизму та проблем з тією чи іншою групою м’язів чи суглобів.

Також при запізненні відволікається увага тренера та інших гімнасток від роботи.

А якщо на тренування дозволяють собі одночасно запізнитись кілька гімнасток, то тоді робота взагалі не може розпочатись вчасно, а це нелогічне використання часового ресурсу.

  • Зовнішній вигляд гімнастки.

Звичайно, всі дівчата полюбляють гарний одяг, класні зачіски, але спортивний зал це не місце для них. Одяг має бути чистим, охайним та зручним, щоб добре облягав фігуру дівчинки. Ринок зараз достатньо наповнений вибором спеціального спортивного одягу, тому обрати тут не складно. Перевагу варто надавати однотонному одягу, щоб дитина в залі не виглядала як папужка. На ноги білі носки або получешки.

Волосся обов’язково зібрані у високу «гульку». Практично кожна гімнастка може похвалитися гарним волоссям, але хвости, розпущене волосся, косички не є доцільними під час тренувань.

  • Усі речі мають знаходитись у одному місці, а не бути розкиданими по залу.

Всі предмети в охайному чистому вигляді, доглянуті: накачаний м’яч, зав’язані вузли на скакалці, в нормальному стані обмотка обруча і т.д.

  • Не забувати вітатися з тренером, ставитися з повагою.

Пам’ятати про те, що молоді тренери – це тренери, а не подружки, навіть, якщо ще рік тому ви разом тренувалися в одному залі.

Це тільки невелика частина загальних правил, які полегшать та допоможуть організувати роботу в колективі. В наступних статтях ми ще повернемося до цієї теми.

1

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору