Elit CUP 2021

25-26 вересня відбувся ювілейний Х Відкритий турнір з художньої гімнастики «ELITE CUP – 2021» у м.Вінниця. Як завжди він зібрав багато сильних гімнасток з різних куточків України, близько 400 дівчат завітали, щоб показати свої вміння в художній гімнастиці.

Не дивлячись на прохолодну погоду в місті, зал був наповнений теплими посмішками та щасливими обличчями. Море естетичного задоволення можна було отримати від споглядання розмаїття купальників та комбінезонів. Кожна намагалась не просто виконати гарно свою вправу, а й показати характер композиції, передати її настрій. Також була організована он-лайн трансляція, що в період карантину дала можливість всім бажаючим вболівати та підтримувати юних гімнасток.
Вихованки СК «Прем’єра» теж прийняли участь в змаганнях, на змагання було делеговано вісім дівчат, вони показали свої навики роботи та змогли піднятись на високі сходинки п’єдесталу.

У багатоборстві на перше місце піднялися:
Смірнова Марія 2015 р.н.
Заплішна Зоряна 2015 р.н.
Архіпова Каріна 2014 р.н.
Кучеренко Поліна 2014 р.н.
Орловська Софія 2013 р.н.

Друге місце посіла Юсіфзаде Лейла 2007 р.н., а на третю сходинку п’єдесталу піднялась Савіна Єлизавета 2013 р.н.
Також Смірнова Марія 2015 р.н. та Кучеренко Поліна 2014 р.н. завоювали 1 місце у вправі з обручем, Штурма Амелія 2013 р.н. посіла перше місце у вправі зі скакалкою, Юсіфзаде Лейла 2007 р.н. отримала друге місце у вправі з булавами та третє у вправі зі стрічкою.
Також дівчат відзначали в різних номінаціях та дарували подарунки. Юсіфзаде Лейлу відзначили в номінації «За волю до перемоги» і нагородили кубком.
В цілому на турнірі був отриманий чудовий результат з яким вітаємо наших дівчат та весь тренерський склад. Так тримати! Вперед до перемог!

1

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору