Чемпіонат України та ІІІ Літня Гімназіада 2021

У місті Біла Церква з 13 по 17 травня 2021 року відбувався Чемпіонат України та з 18 по 21 травня проходила Всеукраїнська ІІІ літня Гімназіада з художньої гімнастики.


На підготовку до змагань було витрачено багато часу, сил терпіння та нервових клітин. Тренування у дівчат відбувалися практично з самого ранку і до пізнього вечора і весь цей час разом з ними були Миргородська Анна Миколаївна та Заплішна Юлія Юріївна. Була проведена величезна робота над напрацюванням програм, виправленням помилок, робота над синхронністю та іншими аспектами.
На Чемпіонаті України найсильніші гімнастки області, які працюють за програмою Кандидатів у майстри спорту мали можливість представляти Вінницьку область в індивідуальній та груповій програмах.
Така можливість була і у вихованок СК «Прем’єра». Гоцуляк Анастасія та Дмуховська Марина представляли за програмою МС у індивідуальній програмі та були учасницями Збірної команди МС Вінницької області. А Юсіфзаде Лейла та Оконська Софія працювали за програмою КМС у індивідуальній програмі і Команда КМС у груповій програмі у складі: Юсіфзаде Лейла, Оконська Софія, Дехтяр Ірина, Янчук Катерина, Клемент’єва Катерина.
Сказати що Чемпіонат був легкий для дівчат не можливо, оскільки змагання такого рівня це завжди випробування не тільки вмінь працювати на килимі, а й інших особистісних вмінь та навичок, таких як: побороти страх, справитись із хвилюванням, зібратись та не розклеїтись, коли щось пішло не так, вміння керувати своїми емоціями та концентруватись на роботі. Результати змагань дали можливість проаналізувати свою роботу в залі, звернути увагу над чим потрібно ще працювати та що вдосконалювати.
Гімназіада з художньої гімнастики серед школярів проводиться раз на чотири роки та до участі у ній допускаються дівчата, які працюють за програмою КМСУ та віком не старше 10-го класу, в цьому році вікова категорія учасниць 2006-2008 р.н.
Нашу область представляли в індивідуальній програмі Оконська Софія та Юсіфзаде Лейла, і в груповій – команда КМС: Оконська Софія, Юсіфзаде Лейла, Дехтяр Ірина, Клемент’єва Катерина та Янчук Катерина. В індивідуальній програмі дівчата змагалися в багатоборстві виконуючи вправи з м’ячем, булавами, обручем та стрічкою. Групові команди показували дві вправи: з 5 м’ячами та 5 стрічками.
В індивідуальній програмі Юсіфзаде Лейла ввійшла до фіналів у вправі з стрічкою і у фіналі посіла високе 5 місце, обійшовши не малу кількість конкуренток. Команда в групових вправах змогла потрапити до обох фіналів та завоювала 6 місце в багатоборстві, у вправі з 5 стрічками виборовши почесне 4-те місце, а у вправі з 5 м’ячами отримавши 5-те місце відповідно.
Ми вітаємо наших юних грацій та тренерів з такими високими результатами. Початок покладено, далі тільки вище та краще.

1

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору