Підсумки 2020

Ось і добігає кінця 2020 рік. Рік, який став незвичним для всіх. Він був наповнений несподіванками та перевіряв нас на міцність, формував вміння працювати в особливих умовах, ніби хотів впевнитись наскільки кожен із членів спортклубу любить художню гімнастику і живе нею.

Початок року був активний, підготовка до змагань, подача заявки на участь у гала-концерті на Deriugina cup, море різних планів. Та в наше життя приніс свої корективи карантин. Спочатку були тренування он-лайн, де вся відповідальність за якість підготовки лягала на плечі дівчат, це було випробовування на самостійність та витримку кожної з них, літні тренування на свіжому повітрі і, як довгоочікуваний подарунок, повернення в зал.

Та не дивлячись на все це СК «Прем’єра» були учасниками у великій кількості змагань, у омріяному гала-концерті, підготовка до якого велась ще з січня місяця, прийняли участь у найголовніших змаганнях країни Deriugina cup 2020. За післякарантинний період завоювали 70 золотих, 56 срібних та 29 бронзових медалей, і в цьому велика заслуга тренерів.

І, ось, коли на ялинках уже сяють яскраві вогники, а канікули зовсім не за горами, 22 грудня відбувся конкурс «Прем’єра має талант». У ньому прийняли участь майже всі вихованки нашого спортклубу. Кожна мала можливість показати свої вміння та вподобання. Цікаво було спостерігати за підготовкою дівчат та бачити їх у нових та незвичних образах. Виявляється, що у наших вихованок багато різних захоплень: вони і малюють, і співають, подобаються їм художні читання, грають на музичних інструментах, і, звичайно, танцюють. Журі мало дуже складну задачу, щоб визначити переможців, адже всі номера були цікавими та особливими, наповненими позитивною енергетикою. Переможницями конкурсу стали Ліза Аралова та Ірина Дехтяр із своєю чуттєвою композицією, а також Марія Єжкун з мамою Оленою Заболотною із номером «Харлі Квінн».

А 23 грудня відбулися змагання для найменших діток. Для де-кого це були найперші змагання, особливі, у залі панувала святкова атмосфера. Дівчатка старались показати всі свої вміння та навички. Це було так мило спостерігати за підростаючими гімнастками, для кожної з них це був важливий крок вперед. Найменшим учасникам було всього по 3 рочки.

Рік 2020 був нелегким, проте насиченим, цікавим та результативним. Так тримати, вперед до вершин.

0

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору