Підсумки 2021

От і добіг до кінця 2021 рік. Для СК «Прем’єра» він був нелегкий, проте плідний та насичений різними подіями та досягненнями.

За цей рік наші дівчата прийняли участь у 22-ох змаганнях різного рівня. Привезли з них кілька сотень призових медалей, левова частина яких за перше місце. Відвідали кілька майстер-класів та інтенсивні підготовчі збори, що дало можливість ще більше відточити свої вміння та зростати в майстерності.
В цьому році Юсіфзаде Лейла прийняла участь у Чемпіонаті України серед школярів, де й стала чемпіонкою України за програмою кандидатів у майстри спорту. На одному із найсильніших турнірів, «Олімпійські надії», завоювала почесне друге місце, поступившись гімнастці з збірної команди України. На цьому ж турнірі Черновська Уляна стала переможницею в своїй категорії посівши почесне перше місце і обійшовши найсильніших гімнасток із різних областей. Команда групових 2011 р.н.: Величко Злата, Дудчик Катерина, Мазуркевич Анна, Семенюк Даша, Цимбалюк Даша та Вдовиченко Катерина на Чемпіонаті України завоювала 5-те місце, що ще ніколи не вдавалося нашим дівчатам. Цей результат дуже важливий для нас і вкотре показує, що кропітка підготовка завжди дає результат. Збірна команда Вінницької області у складі: Юсіфзаде Лейла, Дехтяр Ірина, Клемєнт’єва Катерина, Янчук Катерина та Оконська Софія завоювали друге місце за програмою кандидатів у майстри спорту в групових вправах на Чемпіонаті України серед школярів.
Дехтяр Ірині, Клемент’євій Катерині, Янчук Катерині, Араловій Єлизаветі, Севастьяновій Поліні, Юсіфзаде Лейлі, Оконській Софії, Нарольській Ніці біло присвоєно спортивний розряд кандидата у майстри спорту.
Також з’явилися нові філії спортивного клубу в різних частинах нашого міста, де мають змогу займатися найменші спортсменки. Зросла наша тренерська родина. За цей рік кожна з дівчат виросла в своїх вміннях та навичках, зробила ще один крок в роботі над собою.
Ось таким запам’ятався нам 2021 рік.

0

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору