Прем’єрівці в Болгарії

Три тижні наші діти знаходились в Румунії з надією на швидке закінчення бойових дій в Україні. Коли стало зрозуміло, що, нажаль, все іде не так швидко, як нам би цього хотілось, було прийнято рішення про переїзд в Болгарію. До групи, яка знаходилась за кордоном доєдналися ще кілька дівчат із СК «Прем’єра» і був організований виїзд до містечка Созополь на території Болгарії.

Жителі Болгарії з відкритими серцями прийняли наших дівчат. Допомогли влаштуватися та організували можливість стабільних щоденних тренувань на спортивній базі. Забезпечили необхідним спортивним інвентарем, формою та транспортом, щоб дівчата мали можливість займатися улюбленою справою.

Спочатку тренування проходили на стадіоні біля готелю де поселили наших спортсменок. Велику увагу приділяли відновленню загальної фізичної форми. День починався з зважування, пробіжки, розтяжки. Пізніше, коли уже стало можливо відвідувати спортивний зал, кожного дня додались ще два тренування в залі. Дякуючи цій можливості та роботі наших тренерів: Миргородської Анни Миколаївни, Ахтирцевої Софії Володимирівни, Барабаш Діани Сергіївни вихованки СК «Прем’єра» змогли не лише відновити свою спортивну форму, яка була до початку війни, а й приділити увагу напрацюванню нових навичок. Гімнастки зараз працюють над новими програмами, удосконалюють свою роботу з предметами.
Ми вдячні кожному, хто допомагає нашим дітям, хто приклав зусиль, щоб вберегти їх від жахіть війни, хто підтримує їхню любов до спорту. Зараз наші дівчата нічим не відрізняються від звичайних дітей, хоча ще кілька тижнів тому вони лякалися різких та гучних звуків.
Нещодавно наші юні зірочки прийняли участь у місцевих змаганнях та отримали хороші результати, більш докладніше про це читайте у наступній статті.

0

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору