СК «Прем’єра» продовжує тренування у Вінниці

Півтора місяці тому життя змінилося у всіх, воно розділилося на «до» і «після».
У наших юних гімнасток теж відбулось багато змін у житті: хтось виїхав за кордон, хтось залишився в рідному місті, а хтось залишився в Україні, проте змінив місце проживання.

Для художньої гімнастики, як і для спорту вцілому, важлива стабільність та систематичність тренувального процесу. Спочатку дівчата мали можливість займатися на он-лайн тренуваннях, які проводили наші тренери та тренери збірної України через zoom-конференції. Останні кілька тижнів СК «Прем’єра» відновив офф-лайн тренуваня та хореографічні заняття в спортивному залі. Наразі їх проводять Гоцуляк Анастасія Олегівна, Майстер спорту України та колишня випускниця СК «Прем’єра», і Мітюк Олександр Юрійович, наш незмінний та улюблений хореограф.
В групах займаються не лише наші вихованки, а й дівчатка, які змушені були разом з батьками залишити свої міста внаслідок бойових дій.
Під час тренувань приділяється велика увага підтримці загальної фізичної форми, роботі з предметами, хореографічній поставі і т.п.
Україна обов’язково переможе, а кожна з дівчаток уже переможниця, оскільки продовжує займатися улюбленою справою, не дивлячись на гіркі події, які відбуваються в нашій державі. І вони обов’язково покажуть результат своєї праці на змаганнях після перемоги над окупантами.
Наша велика та дружня родина прем’єрівців з нетерпінням чекає на кожного для кого художня гімнастика це – життя, хто хоче не лише відновити, а й покращити свою форму.

0

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору