Прем’єрівці за кордоном

Скільки говорили про те, що війна може початися в будь-який день, яка напруга не нависала в повітрі, проте, до війни ні тренери, ні батьки не були готові.

Нам здавалося, що все вирішиться на політичному рівні без повномасштабного вторгнення з боку ворога. Тому, коли розпочалась війна постало головне питання, як убезпечити наших спортсменок, як вберегти їх психоемоційний стан та дати можливість займатися улюбленою справою.
За підтримки Вінницької обласної державної адміністрації та Заболотної Наталі Михайлівни було організовано евакуацію вихованок та тренерів СК «Прем’єра» у місто Ясси, Румунія. Було вивезено майже весь склад збірної команди Вінницької області.
Наших дівчат прийняли з відкритими серцями та оточили неймовірною кількістю уваги, любові та співпереживання. Не дивлячись на те, що бойових дій у Вінниці не було, всі розуміли, що дітям потрібна увага та підтримка, щоб їм було легше переживати розлуку з рідними. Щоб переключити увагу дітей було організовано похід в ляльковий театр, концерт місцевої школи мистецтв, прогулянки містом і т.п.
Також допомогли відновити тренувальний процес. Спочатку дівчата займалися в холі готелю, в якому проживали, а згодом їм забезпечили доступ до спортивного залу та транспорт, щоб вони могли повернутися до активних та продуктивних тренувань. Дякуючи цьому юні спортсменки не втратили своєї форми. За тиждень-півтора ввійшли в чіткий графік з двома тренуваннями на день. Стабільні тренування – це єдине, що давало відчуття впевненості в собі, впевненості в завтрашньому дні, що повертало до звичного життя, не дивлячись на те, що рідні залишились далеко на території Батьківщини.
Трішки більше трьох тижнів вихованки нашого клубу знаходилися на території Румунії, ми вдячні кожній людині, яка підтримувала нас, допомагала і просто була поряд. Ви неймовірні.

0

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору