Що дає гімнастика

Коли маленька дівчинка приходить в художню гімнастику її батьки часто, навіть не задумуються над тим, що дасть їм цей вид спорту, як він може вплинути на життя не тільки їх дитини, а й всієї сім’ї. Спочатку, коли заняття у малечі кілька разів на тиждень по годині, ніяких змін ніхто не помічає, та й їх особливо немає. Проте, коли за кілька років залишаються займатися ті, хто закохується в цей вид спорту, варто поставити собі питання: а для чого це потрібно моїй дитині?


Серйозні заняття спортом вимагають постійного контролю та балансу. Коли звичайні діти можуть відпочивати катаючись на велосипеді чи на роликах, стрибаючи на батуті, вживаючи некорисну їжу і тому подібне, то для юних спортсменів все, це може призвести до травм чи отруєнь, через що гімнастка може «випасти» з тренувального процесу та втратити свої навички через довгу перерву. Тому обираючи вид відпочинку варто зважувати чи може це негативно вплинути на здоров’я дитини.
Також потрібно постійно контролювати збалансованість харчування. Коли в раціоні дитини недостатня кількість вітамінів та мінералів рано чи пізно це призводить до частих інфекційних захворювань та травм опорно-рухового апарату. Якщо є або були травми та слабкі місця, то потрібно бути уважним до свого тіла, контролювати як воно реагує на ті чи інші навантаження. При відчутті дискомфорту завжди говорити про це тренеру і краще перестрахуватися, ніж запустити і лікувати серйозні проблеми. Не нехтувати планові огляди спортсменки в фізкультурному диспансері, це дасть можливість стабільно моніторити стан здоров’я дитини. Не на останньому місці в формуванні імунітету та стану здоров’я стоїть розподіл навантажень. Надмірне перенавантаження організму призводить до його виснаження і до тих самих травм та захворювань, тому обов’язковий баланс між тренуваннями та відпочинком, все має бути в міру.
Все це першочергове з чим зіткнуться батьки юних гімнасток. Дайте відповідь собі на запитання чи готові ви забезпечувати цей контроль та баланс своїй дитині найближчі 8-10 років та вчити її цього? Якщо так, то двері цього виду спорту широко відкриті для ваших красунь.
Так що ж дає художня гімнастика?
Найперше, це формування корисних звичок: слідкувати за своїм здоров’ям, тримати себе в формі, розумно розподіляти час, дотримуватися балансу в житті, а це дуже важливі звички не лише для спорту, а й для звичайного життя.
В майбутньому спортивні досягнення можуть забезпечити пільги при вступі у ВНЗ, які дають додаткові бали до результатів ЗНО на спеціальності з фізичної культури та спорту.
Гімнастка, яка пройшла 10 років спорту може стати тренером. Спортивна закалка дає можливість працювати не тільки в спортивних клубах чи ДЮСШ, а й проводити індивідуальні тренування, майстер-класи. Займаючись своїм улюбленим видом спорту, ваша дитина готується до майбутнього і отримує досить серйозну основу.
Проте коли батьки приводять свою крихітку вперше в зал потрібно розуміти, що все це попереду, а до того це сотні годин тренувань, дисципліна та самовіддача, але воно того варте.

1

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору