25 юбілейний міжнародний турнір “Кубок Дерюгіних” 2020

«Щоб чогось досягти, потрібно дуже любити свою справу, жити нею, горіти нею. Наполегливо працювати з блиском в очах, не відступати і не здаватись, а сміливо і впевнено йти вперед. Потрібно багато-багато працювати.»

Альбіна Дерюгіна

8-13 вересня відбувся 25-ий юбілейний міжнародний турнір »Кубок Дерюгіних». В цьому році він пройшов не як звичайно, в День народження Альбіни Миколаївни, а лише зараз, через епідемію коронавірусу змагання змушені були перенести.

 Deriugina cup сміливо можна назвати одними із найголовніших змагань в світі. Пройшовши відбір, шестеро наших вихованок: Величко Злата 2011 р.н., Дудчик Катерина 2011 р.н., Семенюк Даша 2011 р.н. Цимбалюк Даша 2011 р.н.,  Дехтяр Ірина 3008 р.н., Юсифзаде Лейла 2007 р.н., мали нагоду представити СК Прем’єра на турніріі. В змаганнях приймали участь найсильніші гімнастки з нашої країни. Всі ретельно готувалися до участі в них, не тільки дівчата, а й тренери, адже це можливість показати кращих з кращих та оцінити наскільки ми виросли у порівнянні з іншими спортклубами. Також це можливість поспостерігати за роботою збірної, насолодитися виступом своїх кумирів не через екран, а, як кажуть, «вживу», побачити зірок художньої гімнастики не лише України, а й інших країн світу.

Вцілому наші юні грації показали хороший результат в посіли середні місця в турнірній таблиці. Дудчик Катерина посіла почесне четверте місце у вправі без предмета, обійшовши інших сильних конкуренток.

Підводячи підсумок турніру для нашого спортклубу, можна сказати, що хоч багато роботи уже зроблено, все-таки попереду ще більше праці, наполегливої, нелегкої та сумлінної, лише тоді буде можливість піднятися на сходинки п’єдесталу. Вітаємо тренерський склад та дівчат із участю в «Кубку Дерюгіних» всі перемоги у нас ще попереду, далі більше і краще!

1

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору