Вимоги до зовнішнього вигляду гімнасток

З 1 січня 2022 року розпочинається новий олімпійський цикл. Оскільки Олімпіада була перенесена з 2020 року на 2021 рік, то тривалість його буде на цілий рік коротша, проте це не стало на заваді, щоб від корегувати правила та вимоги до різних видів спорту. Не стала виключенням і художня гімнастика. Сьогодні ми розглянемо чи змінилися вимоги до зовнішнього вигляду гімнастки і якщо так, то як саме.

Купальник має бути коректним, не прозорим, під мереживними вставками має бути підкладка. Область тазу, промежини повинна бути закрита матеріалом, а не сіткою, допускається невелика мереживна область для з’єднання аплікації та прикрас.
Стиль вирізу на грудях та спині довільний.

Купальник може бути з рукавами або без (купальники з тонкими бретельками допускаються).
Виріз на ногах не повинен заходити за пахову складку, це максимум. Нижня білизна не має виглядати з-під купальника.
Купальник має гарно облягати фігур та бути як одне ціле, не допускаються додатково носки, рукавички чи декоративні гетри на ногах.
Дозволяється одягати: довгі до щиколоток колготи під або на купальник; цільний прилягаючий до тіла та ніг купальник (комбінезон); довжина та колір тканини повинні бути однаковими на обох ногах, ефект «арлекіно» заборонений, допускається тільки різний малюнок, аплікацію, орнамент; спідничка прикриває тільки таз зверху; заборонений ефект «бальної пачки».

Гімнастка може виконувати вправу босою або в гімнастичному взутті. За втрату однієї або обох получешок під час виступу збавка не застосовується.
Декоративні прикраси не повинні впливати на безпеку гімнастки. Не дозволяється прикрашати купальники декоративними світлодіодами (LED). Костюми з використанням слів, фраз чи символів допускаються, за умови їх відповідності етичним правилам та нормам суддівства в художній гімнастиці.
Зачіска має бути охайною та компактною, без громіздких додаткових прикрас. Допускаються декоративні деталі, але вони мають бути не громіздкими та не заважати гімнастці, та знаходитись близько до зачіски. Застосовується збавка 0,3 за недотримання цього правила.
Макіяж має бути легким і ясним – театральний грим не допускається. За невиконання цієї вимоги, знову ж застосовується збавка 0,3.
Заборонені у використанні великі ювелірні прикраси, які можуть нести небезпеку для гімнастки.
Бинти, бандажі, тейпи не можуть бути різнокольоровими, вони повинні бути тільки тілесного кольору.
За не виконання кожного з цих правил застосовується збавка 0,3.

В принципі, головні вимоги до зовнішнього вигляду гімнастки це естетичність та охайність. При пошитті купальника варто звернути увагу на область трусиків, тому що тенденція останніх років перетворювала гімнастичний костюм на бікіні, що дуже не гарно виглядало, особливо, на юних гімнастках. В нових правилах на це звертається особлива увага.
А образ вашої гімнастки відповідає новим вимогам?

1

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору