З Днем тренера!

24 червня 2021 року Указом № 263 Президента України Володимира Зеленського встановлено в Україні професійне свято – День тренера, яке відзначатиметься щороку 19 липня.

Тренер – це не професія, а стан душі. Це не просто людина, яка керує тренувальним процесом чи готує спортсмена до змагань. Тренер живе своєю справою, він вкладає в неї весь свій час, усі свої сили та емоції, часто ставлячи спорт на перше місце в своєму житті. Тренер – це художник, який створює шедевр із, здавалося, зовсім непоєднуваних елементів.
Робота тренера зовсім нелегка, потрібно знайти підхід не лише до кожної дитини, яка займається у тебе в групі, а й до кожного з батьків, вміти пояснити, їм особливості спорту, оскільки всі батьки впевнені, що їх дитина найкраща, найздібніша і тільки на неї потрібно звертати увагу.
Тренер завжди вчиться і розвивається, це творча особистість, яка завжди знаходиться в пошуку. Тільки він може підтримати, стимулювати, коли опускаються руки, ставить цілі перед спортсменом та допомагає їх досягти, допомагає аналізувати помилки та знаходиться завжди поруч.
Вітаємо тренерський склад СК «Прем’єра»: Миргородську Анну Миколаївну, Заплішну Юлію Юріївну, Рижій Валерію Миколаївну, Мітюка Олександра Юрійовича, Суржок Тетяну Василівну, Гоцуляк Анастасію Олександрівну, Барабаш Діану Сергіївну, Липницьку Вікторію Олегівну, Лисенко Марію Сергіївну, Литвин Соломію Олександрівну з професійним святом. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, творчої наснаги, здійснення мрій, високих результатів. Хай вас оточують люди, які завжди будуть розділяти вашу любов та захоплення спортом. Нехай професійний ріст вихованок допоможе вам підняти стан художньої гімнастики у Вінницькій області на високий рівень. Ви у нас найкращі!

1

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору