Вітаємо з Всеукраїнським днем тренера!

Тренер – це підйомний кран, учень – будівля, яка будується. Навіть, ставши вище крана, будівля потребує його допомоги, якщо бажає стати хмарочосом.

Ашот Надянян (шахматист)


Тренер – це найважливіша людина в житті кожного спортсмена. З дитинства вона прививає любов до спорту, грає велику роль у формуванні особистості, виховує певні риси характеру.

Тренер – це людина, на яку хочуть бути схожі усі «малишки», які тільки почали займатися спортом, вони усі мріють стати тренером в майбутньому. Тренер для них як мама.

Тренер – це найближчий друг для старших спортсменок, вона і вислухає, і дасть пораду, тай прочуханки, якщо це потрібно буде.

Тренер – це єдина людина, яка на змаганнях переживає більше, ніж сама спортсменка. Ви коли-небудь бачили, як тренер виконує вправу разом з гімнасткою, проживаючи її кожним жестом, мімікою, порухом голови, і як вона видихає, коли перестає лунати музика?

Тренер – це єдина людина, яка після вдалого виступу тебе похвалить, а на наступний день, ніби забуде про всі твої перемоги і досягнення, буде ганяти тебе по килимі, ніби ти зовсім нічого не вмієш, але до останнього буде вірити в тебе, в твої сили, і в те, що ти можеш зробити все бездоганно.

Тільки тренер знає підхід до кожної своєї вихованки, які кому слова потрібно сказати, щоб виросли крила і ти готовий був працювати не те що до сьомого поту, а до сімдесят сьомого.

Робочий день тренера не закінчується ніколи. Приходячи додому вона завжди має купу думок: як вирівняти шпагат у Маші, які вправи варто дати, щоб укріпити спину Ані, як пояснити особливості виконання елемента, щоб уже, накінець-то його зробила Даша. А ще є змагання, турніри, збори, поїздки та постійне навчання…

Для тренера спортивна сім’я завжди на першому місці, хоч інколи це може дратувати її рідних.

Дорогі тренера СК «Прем’єра»: Миргородська Анна Миколаївна, Заплішна Юлія Юріївна, Рижій Валерія Миколаївна, Митюк Олександр Юрійович, Суржок Тетяна Василівна, Аскероваа Лілія Олександрівна, Барабаш Діана Сергіївна, Циснецька Катерина Євгенівна, Лисенко Марія Сергіївна. Наша гімнастична родина щиро вітає вас з Всеукраїнським днем тренера. Бажаємо вам здійснення усіх мрій, високих результатів, призових місць, вдячних вам учнів з великим бажанням вчитися і працювати. Ми любимо вас! Ви у нас найкращі!

0

Залишити коментар

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*
Генерація паролю
Прокрутити вгору